O Stagerlee

Piszę od dziecka. Pierwsze moje prace powstały gdy miałam 9 lat. Początkowo były to drobne wierszyki. Potem opowiadania inspirowane prozą Karola Maya czy Jacka Londona. Miałam dość długą przerwę, wracam jednak do pisania. Moje największe osiągnięcia to stypendia, publikacje oraz książka "Mroki", która ukazała się na polskim rynku w formie e-book, potem w wersji papierowej. Jest to pierwszy tom z trylogii. Teraz ukończyłam tom II i czekam na zatwierdzenie go przez wydawnictwo. Cały czas się uczę czegoś nowego. Jestem otwarta na krytykę i sugestię.

Zombie Ewakuacja

zombie_03_by_wacomzombie-d66vlntNiebawem Halloween. Chciałabym Wszystkich zaprosić na Ewakuację Zombie, jaką organizuje jeden z moich znajomych. Odbędzie się ona 31 października br. w Katowicach. Szczegóły tutaj: http://stagerlee101.blogspot.com/2013/10/halloween-w-stylu-zombie.html

Z tej też okazji napisałam relację z przebiegu ewakuacji. Oczywiście wszystko to fikcja. Zapraszam do czytania.
                                                         

 

Ewakuacja 

– Uh, moja głowa. – stęknęłam, podnosząc się z łóżka. Za oknem szarzało, lecz część horyzontu przesłaniała jakby czerwona łuna. Co u licha? Zerwałam się z posłania i podbiegłam do okna, kiedy powietrze przecięło kilka helikopterów, robiąc niewyobrażalny hałas.